Zebranie Rady Pracodawców

W dniu 14 kwietnia 2016 roku w siedzibie Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną odbyło się zebranie Rady Pracodawców. W spotkaniu udział wzięli: Wojciech Włodarczyk, Joanna Mytkowska, Waldemar Baraniewski, Andrzej Przywara, Krzysztof Najder, Jarosław Trybuś, Andrzej Leśniak, Jakub Mazurkiewicz, Łukasz Izert, Karolina Thel oraz gościnnie pani Małgorzata Lisowska.

Główne punkty spotkania:

• podsumowane dotychczasowej współpracy, w tym: otwarcie konkursu dla Studentów WZKW na staż w Lesznie, współpraca z MSN przy realizacji modułu kształcenia pn.: Instytucjonalne praktyki nowoczesności, współpraca z CSW przy realizacji modułu kształcenia pn.: Turystyka i zarządzanie produktem kultury,  współpraca ze Stowarzyszeniem Badawczo-Animacyjnym Flâneur przy realizacji modułu kształcenia pn.: Podstawy badań społecznych.
  • analiza potencjału współpracy Wydziału z liceami,
  • identyfikacja sposobów ułatwiania wejścia absolwentów na rynek pracy,
  • prezentacja projektu bizneSztuka.