UWAGA odwołane zajęcia w dniach 04 i 05 maja 2017

W związku z wyjazdowym posiedzeniem Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną  w dniach 4- 5.05.2017 zostają odwołane następujące zajęcia:

4 maja 2017 – czwartek (po godz. 13.00)

• Historia sztuki nowożytnej w Polsce – wykład do wyboru dla I roku studiów II st./IV roku studiów jedn. magisterskich (dr Marcin Zgliński)
  • Słownik sztuki – zajęcia do wyboru dla I roku studiów (dr Filip Burno)
  • Słownik sztuki – zajęcia do wyboru dla I roku studiów (dr hab. Wojciech Włodarczyk, prof. ASP)
  • Historia sztuki starożytnej i wczesnochrześcijańskiej i średniowiecznej – obowiązkowy dla I roku I st. WZKW oraz do wyboru dla I roku studiów (dr Paweł Ignaczak, dr Olaf Kwapis)
  • Proseminarium do wyboru  dla I roku studiów II st./IV roku studiów jedn. magisterskich  (dr hab. Jan Stanisław Wojciechowski)
  • Wstęp do historii sztuki  – dr hab. Andrzej Leśniak (I r. I st. WZKW)
  • Historia sztuki powszechnej i polskiej od renesansu do końca XIX w. (II r. I st. WZKW)
  • Pracownia struktur mentalnych (III rok I st. WZKW)
  • Muzealnictwo i ochrona zabytków (II r. I st. WZKW)

5 maja 2017 – piątek

• Proseminarium do wyboru  dla I roku studiów II st./IV roku studiów jedn. magisterskich (dr Filip Burno)
  • Historia wnętrz i mebli dla II roku Wydziału Architektury Wnętrz (dr Krystyna Łuczak – Surówka)
  • Historia sztuki II dla II roku Wydziału Architektury Wnętrz (dr Olaf Kwapis)

POZOSTAŁE ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ ZGODNIE Z PLANEM.