Nagroda im. prof. Lecha Tomaszewskiego dla studentki WZKW Antoniny Ulatowskiej

Nagroda im.prof. Lecha Tomaszewskiego

Kapituła Nagrody im. Prof. Lecha Tomaszewskiego wytypowała do tegorocznej nagrody:

Antoninę Ulatowską z Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną oraz Zofię Koftę z Wydziału Grafiki

za działalność ugrupowania “Flauta”.

Gratulujemy!

Nagroda zainicjowana została w 25. rocznicę śmierci Profesora Lecha Tomaszewskiego. Patron Nagrody był mocno i długie lata związany z warszawską Akademią. Jego działalność artystyczna, dydaktyczna na Wydziałach Architektury Wnętrz i Wzornictwa, jego wieloletnie zaangażowanie w życie uczelni powinna zostać wzorem postawy dla młodych twórców kształcących się w murach naszej uczelni. Nagroda jest przyznawana za zaangażowanie artysty w społeczne życie środowiska lub za twórczość promującą ważne wartości społeczne.

Regulamin konkursu Nagrody im. prof. Lecha Tomaszewskiego

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2018