Dyżury pracowników Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną

Dyżury pracowników Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną 

Dyżury w semestrze letnim 2020/2021

Dyżury dydaktyków odbywają się w trybie on-line za pośrednictwem google meets.

Studenci zobowiązani są do poinformowania wykładowcy mailowo (z maila w domenie ASP)  z co najmniej 1-dniowym wyprzedzeniem o planowanym pojawieniu się na dyżurze. 

Dyżury stacjonarne odbywają się tylko w szczególnych sytuacjach, po wcześniejszym umówieniu.

 

dr Jakub Banasiak 

dyżur dla studentów: piątek, 11:00–11:45, online, po umówieniu mejlowym

dyżur dla dyplomantów: piątek, 11:45–12:30, online, po umówieniu mejlowym

email: jakub.banasiak@asp.waw.pl

 

prof. ASP dr hab. Waldemar Baraniewski

dyżur dla studentów: 

dyżur dla dyplomantów 

email: waldemar.baraniewski@asp.waw.pl

 

 dr Filip Burno 

dyżur dla dyplomantów: czwartek 10:00-11:00

dyżur dla studentów: czwartek 11:00-12:00

Sala 1.10

email: filip.burno@asp.waw.pl

 

dr Jakub Dąbrowski 

dyżur dla dyplomantów: środa 12.15 – 13.00

dyżur dla studentów: środa 13.00-13.45

email: jakub.dabrowski@asp.waw.pl

 

prof. Marek Dzienkiewicz 

dyżur dla studentów: po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

email: marek.dzienkiewicz@asp.waw.pl

 

 

dr Paweł Ignaczak

dyżur dla studentów poniedziałek 15.30-16.15

dyżur dla dyplomantów wtorek 15.00-15.45

email: pawel.ignaczak@asp.waw.pl

 

dr Katarzyna Kasia

dyżur dla studentów: środa 11.00 – 11.45

dyżur dla dyplomantów: środa 11.45 – 12.30

email: katarzyna.kasia@asp.waw.pl

 

 

dr Ewa Kociszewska 

dyżur dla studentów: piątek 11.45-12:30

dyżur dla dyplomantów: piątek 11:00-11:45

email: ewa.kociszewska@asp.waw.pl

 

dr Marika Kuźmicz 

dyżur dla studentów: wtorek: 9.00-9.45 (po wcześniejszym umówieniu mailowo)

email: marika.kuzmicz@asp.waw.pl

 

 

dr Olaf Kwapis

dyżur dla studentów: poniedziałek: 17:15 do 18:00 ( po wcześniejszym umówieniu mailowym)

dyżur dla dyplomantów: poniedziałek 16:00 do 17:00

email: olaf.kwapis@asp.waw.pl

 

dr Ewa Muszyńska 

dyżur dla studentów i dyplomantów: czwartek 12 – 14

email: ewa.muszynska@asp.waw.pl

 

dr hab. prof. ASP Luiza Nader 

dyżur dla dyplomantów: 10.30-11.15 (on-line, po uprzednim umówieniu mailowym min. 3 dni przed)

dyżur  dla studentów: 11.15-12.00 (on-line, po uprzednim umówieniu mailowym min. 3 dni przed)

ze względu na obowiązki służbowe dyżury rozpoczną się od 01.03.2021

email: luiza.nader@asp.waw.pl

 

dr Piotr P. Płucienniczak 

dyżur dla dyplomantów: piątek, 11:00

dyżur dla studentów: piątek, 12:00

email: piotr.plucienniczak@asp.waw.pl

 

dr hab. prof. ASP Łukasz Ronduda 

dyżur dla dyplomantów: piątki 10.00-10.45

dyżur dla studentów:  piątki 10.45-11.30

email: lukasz.ronduda@cybis.asp.waw.pl

 

dr Piotr Słodkowski 

dyżur dla studentów: poniedziałki, 13.30–14.15

dyżur dla dyplomantów: poniedziałki, 14.15–15.00

email: piotr.slodkowski@cybis.asp.waw.pl

 

dr hab. prof. ASP Jan Sowa 

dyżur dla studentów: czwartki, 11:30-12:15

dyżur dla dyplomantów: czwartki, 12:15-13:00

email: jan.sowa@asp.waw.pl

 

dr Jakub Szreder 

dyżur dla dyplomantów: środy, 14.30 – 15.15

dyżur  dla studentów: środy 15.15 – 16.00

email: jakub.szreder@asp.waw.pl

 

 

 prof. ASP dr hab. Wojciech Włodarczyk

dyżur dla dyplomantów: czwartek 16.00-16.45

dyżur  dla studentów: czwartek 16.45-17.30

email: wojciech.wlodarczyk@asp.waw.pl

 

 

mgr Ryszard Zimek

czwartek: 16 – 17 (online po uprzednim umówieniu)

email: ryszard.zimek@asp.waw.pl

 

mgr Berenika Zimończyk

dyżur: poniedziałek 15 -16.30(online po uprzednim umówieniu)

email: berenika.zimonczyk@asp.waw.pl