Dyżury pracowników Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną

Semestr letni 2017/2018

 

 

mgr Jakub Banasiak (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.06)

dyżur dla studentów – poniedziałek, godz. 10:00 – 10:45

dyżur dla dyplomantów – poniedziałek, godz. 10:45 – 11:30

email: jakub.banasiak@asp.waw.pl

 

prof. ASP dr hab. Waldemar Baraniewski (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.12)

dyżur dla studentów: poniedziałek  17.00-18.00

dyżur dla dyplomantów: środa 13.00-14.00

email: waldemar.baraniewski@asp.waw.pl

 

dr Filip Burno (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, sala 1.10, Biblioteka)

dyżur dla studentów: czwartek 12.00 – 13.00

dyżur dla dyplomantów: czwartek – 14.00 – 15.00

email: filip.burno@asp.waw.pl

 

dr Jakub Dąbrowski  (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.06)

 

dyżur dla studentów – wtorki co dwa tygodnie liczone od 20 lutego, godz. od 14.15 do 15.15

dyżur dla dyplomantów – wtorki co dwa tygodnie liczone od 20 lutego, godz. od 15.15 do 16.15

email: j.dabrowski@asp.waw.pl

 

prof. Marek Dzienkiewicz (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.17)

dyżur dla studentów: piątek, godz.8.30-9.30

email: marek.dzienkiewicz@asp.waw.pl

 

 

dr Paweł Ignaczak (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.16)

dyżur dla studentów – poniedziałek, godz. 16.00 – 16.30

dyżur dla dyplomantów – poniedziałek, godz. 18.00 – 18.45

email: pawel.ignaczak@asp.waw.pl

 

dr Katarzyna Kasia (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)

dyżur dla studentów: wtorek, godz. 16.00 – 16:45

dyżur dla dyplomantów: wtorek, godz. 16.45 – 17:30

email: katarzyna.kasia@asp.waw.pl

 

dr Ewa Kociszewska (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.16)

dyżur dla studentów – poniedziałek, godz. 11.00-11.45

dyżur dla dyplomantów – poniedziałek, godz. 11.45-12.30

email: ewa.kociszewska@asp.waw.pl

 

prof. Eugeniusz Cezary Król (Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39, pok. 1.07)

dyżur dla studentów: wtorek 17.00-17.45

dyżur dla dyplomantów: środa 15.30-16.15

email: cezary.krol@asp.waw.pl

 

dr Olaf Kwapis (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.16)

konsultacje email

email: olaf.kwapis@asp.waw.pl

 

prof. ASP dr hab. Andrzej Leśniak (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.12)

dyżur dla studentów: wtorek, godz. 13.00-13.45

dyżur dla dyplomantów: wtorek, godz. 13.45 – 14.30

email: andrzej.lesniak@asp.waw.pl

 

dr Ewa Muszyńska (Krakowskie Przedmieście, sala seminaryjna)

dyżur dla studentów – czwartek, godz. 16.00 – 16.45

dyżur dla dyplomantów – czwartek, godz. 16.45 – 17.30

email: ewa.muszynska@asp.waw.pl

 

dr Luiza Nader (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, sala 1.12)

dyżury dla dyplomantów: środa godz. 12.00 – 12.45

dyżur dla studentów: wtorek godz. 12.45-13.00

uprzejmie proszę o zgłoszenia mailowe

email: luiza.nader@cybis.asp.waw.pl

 

dr Piotr P. Płucienniczak (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, sala 1.07)

Dyżur dla dyplomantów: wtorek, godz. 12.15-13.00

Dyżur dla studentów: wtorek, godz. 13.00-13.45

email: piotr.plucienniczak@asp.waw.pl

 

dr Łukasz Ronduda (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, sala 1.07)

Dyżur: (w tygodniach kiedy nie odbywają się zajęcia Rola fikcji literackiej i filmowej w historii sztuki współczesnej dla I roku I stopnia) piątek: 12.30 – 14.00

email: lukasz.ronduda@cybis.asp.waw.pl

 

mgr Piotr Słodkowski (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, sala 1.06)

dyżur dla studentów – wtorek 19.30-20.15

dyżur dla dyplomantów – wtorek: 20.15-21.00

email: piotr.slodkowski@asp.waw.pl

 

dr Jakub Szreder (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, sala 1.07)

dyżur dla studentów – środa, godz. 12.30 – 13.15

dyżur dla dyplomantów – wtorek, godz.13.15 – 14.00

email: jakub.szreder@cybis.asp.waw.pl

 

dr Karolina Thel  (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, sala 1.07)

dyżur dla dyplomantów – wtorek, godz. 12.15-13.00

dyżur dla studentów –  wtorek, godz. 13.00-13.45

email: karolina.thel@gmail.com

 

prof. ASP dr hab. Wojciech Włodarczyk (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.04)

dyżur dla studentów czwartek 13.00-13.45

dyżur dla dyplomantów czwartek 13.45-14.30

email: wojciech.wlodarczyk@asp.waw.pl

 

dr hab. Jan Stanisław Wojciechowski (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pok. 1.07)

dyżur dla studentów –czwartek 16.30-17.15

dyżur dla dyplomantów – 17.15 – 18.00

email: jan.wojciechowski@asp.waw.pl

 

mgr Ryszard Zimek

czwartek 15.30 – 16.30

email: ryszard.zimek@asp.waw.pl

 

mgr Berenika Zimończyk (Krakowskie Przedmieście, sala SJO)

czwartek 14.00 – 15.30

email: berenika.zimonczyk@asp.waw.pl

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2018

Korzystamy z technologii ciasteczek. Przeglądając naszą stronę zgadasz się na używanie ich. Polityka cookies.Rozumiem