Dyżury pracowników Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną

Dyżury w semestrze zimowym 2017/2018

 

mgr Jakub Banasiak (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.06)

dyżur dla studentów – poniedziałek, godz. 10:00 – 10:45
dyżur dla dyplomantów – poniedziałek, godz. 10:45 – 11:30
email: jakub.banasiak@asp.waw.pl

 

prof. ASP dr hab. Waldemar Baraniewski (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.12)
dyżur dla studentów: środa  13.00-14.00
dyżur dla dyplomantów: środa 15.00-16.00
email: waldemar.baraniewski@asp.waw.pl

 

dr Filip Burno (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, sala 1.10 (Biblioteka))
dyżur dla studentów: środa 11.30 – 12.30

dyżur dla dyplomantów:czwartek – 14.00 – 15.00

email: filipburno@wp.pl

 

dr Jakub Dąbrowski  (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.06)

dyżur dla studentów – środy co dwa tygodnie liczone od 4 października, godz. od 11.45 do 12.45
dyżur dla dyplomantów – środy co dwa tygodnie liczone od 4 października, godz. od 12.45 do 13.45
email: j.dabrowski@asp.waw.pl

 

prof. Marek Dzienkiewicz (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.15)

dyżur dla studentów:

 

dr Paweł Ignaczak (Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39, sala 1.16)
dyżur dla studentów – czwartek, godz. 12.30 – 13.15
dyżur dla dyplomantów – czwartek godz. 13.15 – 14.00
email: pawel.ignaczak@asp.waw.pl

 W dniu 12 października dyżur dra P. Ignaczaka wyjątkowo będzie miał miejsce w godzinach 13.30-14.00. W ważnych sprawach zachęcamy do kontaktu mailowego. (pawel.ignaczak@cybis.asp.waw.pl)

 

dr Katarzyna Kasia (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.16)
dyżur dla studentów : poniedziałek, godz. 16.45 – 17.30
dyżur dla dyplomantów: poniedziałek, godz. 16.00 – 16.45
email: katarzyna.kasia@asp.waw.pl

 

dr Ewa Kociszewska (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.16)
dyżur dla studentów – wtorek, godz. 17:30-18:15
dyżur dla dyplomantów – piątek, godz. 15:30-16:15

email: ewa.kociszewska@asp.waw.pl

 

prof. Eugeniusz Cezary Król (Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39 pok. 1.16)
dyżur dla studentów: wtorek 17.00-17.45
dyżur dla dyplomantów: środa 13.00-13.45
email: eceka@wp.pl

  

dr Olaf Kwapis (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)
konsultacje email
email: olaf.kwapis@asp.waw.pl

 

prof. ASP dr hab. Andrzej Leśniak (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.12)
dyżur dla studentów: wtorek, godz. 11.30-12.15
dyżur dla dyplomantów: wtorek, godz. 12.15 – 13.00
email: andrzej.lesniak@asp.waw.pl

 

dr Krystyna Łuczak-Surówka (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.06)
dyżur dla dyplomantów i studentów: środa 13.30-14.15
email: krystyna@designby.pl 

 

dr Ewa Muszyńska (Krakowskie Przedmieście, sala SJO)
dyżur dla studentów – czwartek, godz. 16.00 – 16.45
dyżur dla dyplomantów – czwartek, godz. 16.45 – 17.30

email: ewa.muszynska@asp.waw.pl

 

dr Luiza Nader (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, sala 1.12)

dyżury dla dyplomantów: wtorek godz. 9.30 – 10.15

dyżur dla studentów: wtorek godz. 10.15-11.00

uprzejmie proszę o zgłoszenia mailowe
email: luiza.nader@cybis.asp.waw.pl

 

mgr Piotr Słodkowski (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, sala 1.06)

dyżur dla studentów – wtorek 19.30-20.15
dyżur dla dyplomantów – wtorek: 20.15-21.00
email: piotr.slodkowski1@gmail.com

 

dr Jakub Szreder (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, sala 1.07)
dyżur dla studentów – wtorek, godz. 14.00 – 14.45
dyżur dla dyplomantów – wtorek, godz.14.45 – 15.30
email: jakub.szreder@cybis.asp.waw.pl

 

dr Karolina Thel  (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, sala 1.07)
dyżur dla dyplomantów – środa, godz. 14.30-15.15
dyżur dla studentów –  środa 15.15-16.00
email: karolina.thel@gmail.com

 

prof. ASP dr hab. Wojciech Włodarczyk (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.04)

dyżur dla studentów czwartek 13.00-13.45
dyżur dla dyplomantów czwartek 13.45-14.30
email: wojciech.wlodarczyk@asp.waw.pl

 

dr hab. Jan Stanisław Wojciechowski (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pok. 1.16)

dyżur dla studentów –czwartek 12.30-13.15
dyżur dla dyplomantów – 13.15 – 14.00
email: jan.wojciechowski@asp.waw.pl

 

mgr Ryszard Zimek
czwartek 15.30 – 16.30
email: ryszard.zimek@asp.waw.pl

 

 

mgr Berenika Zimończyk (Krakowskie Przedmieście, sala SJO)
czwartek  14.00 – 15.30
email: berenika.zimonczyk@asp.waw.pl 

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2017

Korzystamy z technologii ciasteczek. Przeglądając naszą stronę zgadasz się na używanie ich. Polityka cookies.Rozumiem