Dyżury pracowników Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną

Dyżury pracowników Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną 

Dyżury w semestrze letnim 2021/2022

Studenci zobowiązani są do poinformowania wykładowcy mailowo (z maila w domenie ASP)  z co najmniej 1-dniowym wyprzedzeniem o planowanym pojawieniu się na dyżurze. 

 

 

dr Jakub Banasiak 

dyżur dla studentów : piątek 16:30–17:15

dyżur dla dyplomantów : piątek 15:45–16:30

email: jakub.banasiak@asp.waw.pl

 

 

 dr Filip Burno 

dyżur dla dyplomantów: środa 10.30-11.30

dyżur dla studentów: środa 13.00-14.00

Sala 1.10

email: filip.burno@asp.waw.pl

 

dr Jakub Dąbrowski 

dyżur dla dyplomantów: środa 16.15-17.00

dyżur dla studentów: środa 15.30-1615

email: jakub.dabrowski@asp.waw.pl

 

dr Paweł Ignaczak

dyżur dla studentów: poniedziałek 12.30-13.15

dyżur dla dyplomantów: środa 17.30-18.15

email: pawel.ignaczak@asp.waw.pl

 

dr Katarzyna Kasia

dyżur dla studentów: piątek 12.00 – 12.45

dyżur dla dyplomantów: piątek  12.45 – 13.30

email: katarzyna.kasia@asp.waw.pl

 

 dr Weronika Kobylińska-Bunsch

dyżur dla studentów:  poniedziałek godz.20.00-20.45

dyżur dla dyplomantów: poniedziałek 20.45-21.30

email: weronika.kobylinska-bunsch@asp.waw.pl

 

dr Ewa Kociszewska 

dyżur dla studentów i dyplomantów:

piątek 11.15-12.15

email: ewa.kociszewska@asp.waw.pl

 

dr Marika Kuźmicz 

dyżur dla studentów i dyplomantów:

wtorek: 17.00-18.00

email: marika.kuzmicz@asp.waw.pl

 

dr Olaf Kwapis

dyżur dla studentów: wtorek 16:00 – 17:00

dyżur dla dyplomantów: wtorek 17:00 -17:30

email: olaf.kwapis@asp.waw.pl

 

dr Ewa Muszyńska 

dyżur dla studentów i dyplomantów: piątek 12 – 14

email: ewa.muszynska@asp.waw.pl

 

dr hab. prof. ASP Luiza Nader 

dyżur dla studentów i dyplomantów: wtorek 12.00 – 13.30 

email: luiza.nader@cybis.asp.waw.pl

 

dr Piotr P. Płucienniczak 

dyżur dla dyplomantów: wtorek 15-16,

dyżur dla studentów: wtorek 16-17,

email: piotr.plucienniczak@asp.waw.pl

 

dr hab. prof. ASP Łukasz Ronduda 

dyżur dla dyplomantów:

dyżur dla studentów: 

email: lukasz.ronduda@cybis.asp.waw.pl

 

dr Piotr Słodkowski

dyżur dla studentów: poniedziałek, 12.30–13.15

dyżur dla dyplomantów: 13.15–14.00

email: piotr.slodkowski@cybis.asp.waw.pl

 

dr hab. prof. ASP Jan Sowa 

dyżur dla studentów: poniedziałek, 16:00 – 16:45, sala 1.07

dyżur dla dyplomantów: środa, 16:45-17:30, sala 1.07

email: jan.sowa@asp.waw.pl

 

dr Jakub Szreder

dyżur dla dyplomantów: środa, 15.30 – 16.15, sala 1.07

dyżur  dla studentów:  środa 16.15 – 17.00, sala 1.07

sala: 1.07

email: jakub.szreder@asp.waw.pl

 

dr Karolina Thel

 

dyżur dla studentów: środa, 14:00 – 14:45,   sala 1.07

dyżur dla dyplomantów: środa, 14:45-15:30, sala 1.07

email: karolina.thel@asp.waw.pl

 

prof. ASP dr hab. Wojciech Włodarczyk

dyżur dla dyplomantów: czwartek 17.00-17.45 sala 1.12

dyżur  dla studentów: czwartek 17.45-18.00 sala 1.12

email: wojciech.wlodarczyk@asp.waw.pl

 

mgr Ryszard Zimek

czwartek: 16.00 – 17.00

email: ryszard.zimek@asp.waw.pl

 

mgr Berenika Zimończyk

 

email: berenika.zimonczyk@asp.waw.pl