Dyżury pracowników Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną

Dyżury w semestrze zimowym 2019/2020

 

dr Jakub Banasiak (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.06)
dyżur dla studentów: piątek 12:00–12:45, 
dyżur dla dyplomantów: piątek 12:45–13:30, 
email: jakub.banasiak@asp.waw.pl

 

prof. ASP dr hab. Waldemar Baraniewski  (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.12)
dyżur dla studentów: środa 14.45-15.30

dyżur dla dyplomantów: 17.15- 18.00

email: waldemar.baraniewski@asp.waw.pl

 

 dr Filip Burno (pokój 1.10, Biblioteka)
dyżur dla dyplomantów: środa 13:00-14:00 
dyżur dla studentów: środa 12:00-13:00 
email: filip.burno@asp.waw.pl

 

dr Jakub Dąbrowski (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.06)
dyżur dla dyplomantów: wtorek 12.00-13.00, co dwa tygodnie liczone od 8 października
dyżur dla studentów: 13.00-14.00, co dwa tygodnie liczone od 8 października
w razie wątpliwości proszę o email: jakub.dabrowski@asp.waw.pl

 

prof. Marek Dzienkiewicz 

dyżur dla studentów: poniedziałek 17.00-18.00

email: marek.dzienkiewicz@asp.waw.pl

 

dr Paweł Ignaczak (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.16)

dla dyplomantów: poniedziałek, 15.30-16.15, sala 1.16

dla studentów: środa: 13.15-14.00, sala 1.16

email: pawel.ignaczak@asp.waw.pl

W dniu 28.10.2019 dyżur dr Pawła Ignaczaka odbędzie się w godz.  18.15 – 18.45.

 

dr Katarzyna Kasia (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, sala 1.07)
dyżur dla studentów: poniedziałek 12.00-12.45
dyżur dla dyplomantów:poniedziałek 12.45-13.30
email: katarzyna.kasia@asp.waw.pl

 

dr Ewa Kociszewska (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.16)
dyżur dla studentów: wtorek, 11:15–12:00
dyżur dla dyplomantów: czwartek, 17:30-18:15
email: ewa.kociszewska@asp.waw.pl

 

dr Marika Kuźmicz (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, sala 1.06)
dyżur dla studentów: środa, 9.00-9.45
dyżur dla dyplomantów: środa: 13.00-13.45
email: marika.kuzmicz@asp.waw.pl

 

dr Olaf Kwapis (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.16)
dyżur dla studentów: środa 16.45 – 17.45
dyżur dla dyplomantów: środa, 19.30-20.00
dyżur dla dyplomantów: email: olaf.kwapis@asp.waw.pl

 

dr Ewa Muszyńska  (poziom -1, Wybrzeże)
dyżur dla dyplomantów: czwartek 16.00-16.45
dyżur  dla studentów:16.45-17.30
email: ewa.muszynska@asp.waw.pl

 

dr Luiza Nader (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.12)
dyżur dla dyplomantów: poniedziałki 13.00-13.45 
dyżur  dla studentów: poniedziałki 13.45-14.30 

dyżury rozpoczną się od 14.10.2019

Uprzejmie proszę o zgłoszenia mailowe.
email: luiza.nader@cybis.asp.waw.pl

 

dr Piotr P. Płucienniczak (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)
dyżur dla dyplomantów: środa, 12:00 – 12:45
dyżur dla studentów: środa: 12:45 – 13:30
email: piotr.plucienniczak@asp.waw.pl

 

dr hab. Łukasz Ronduda (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.16)
dyżur dla studentów: piątek 16.15-17.00
dyżur dla dyplomantów 17.00-17.45
email: lukasz.ronduda@cybis.asp.waw.pl

 

dr Piotr Słodkowski (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.12)
dyżur dla studentów – wtorek, 16.30–17.15 
dyżur dla dyplomantów – wtorek, 17.15–18.00
email: piotr.slodkowski@cybis.asp.waw.pl

 

dr hab. Jan Sowa (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)
dyżur dla studentów – czwartek, 12:15-13:00
dyżur dla dyplomantów – czwartek, 13:00-13:45
email: jan.sowa@asp.waw.pl

 

dr Jakub Szreder (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)
dyżur dla dyplomantów: środa, 13.30 – 14.15
dyżur  dla studentów: środa, 14.15 – 15.00
email: jakub.szreder@asp.waw.pl

 

dr Karolina Thel (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)

dyżur  dla studentów: poniedziałek, 19.00-19.45
dyżur dla dyplomantów: poniedziałek, 19.45-20.30

email: karolina.thel@asp.waw.pl

 

 
 prof. ASP dr hab. Wojciech Włodarczyk (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.04)
dyżur dla dyplomantów: czwartek 16.00-16.45
dyżur  dla studentów:16.45-17.30

dyżury rozpoczną się po 17 października
email: wojciech.wlodarczyk@asp.waw.pl

 

mgr Ryszard Zimek (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.09)
czwartek: 15.00 – 16.00
email: ryszard.zimek@asp.waw.pl

 

mgr Berenika Zimończyk (poziom -1 Wybrzeże )


dyżur: czwartek 14.00-15.30

email: berenika.zimonczyk@asp.waw.pl