Dyżury pracowników Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną

Dyżury pracowników Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną 

Dyżury w semestrze zimowym 2020/2021

Dyżury dydaktyków odbywają się w trybie on-line za pośrednictwem google meets.

Studenci zobowiązani są do poinformowania wykładowcy mailowo (z maila w domenie ASP)  z co najmniej 1-dniowym wyprzedzeniem o planowanym pojawieniu się na dyżurze. 

Dyżury stacjonarne odbywają się tylko w szczególnych sytuacjach, po wcześniejszym umówieniu.

 

dr Jakub Banasiak 

dyżur dla studentów: wtorek, 9:30–10:15

dyżur dla dyplomantów: wtorek, 10:15–11:00
email: jakub.banasiak@asp.waw.pl

 

prof. ASP dr hab. Waldemar Baraniewski
dyżur dla studentów: środa 13.00-13.45

dyżur dla dyplomantów środa 13.45-14.30

email: waldemar.baraniewski@asp.waw.pl

 

 dr Filip Burno 

dyżur dla dyplomantów: wtorek 12.30-14.30

dyżur dla studentów: środa 12.30-14.30

Sala 1.10

email: filip.burno@asp.waw.pl

 

dr Jakub Dąbrowski 

dyżur dla dyplomantów: wtorek 18.30-19.15

dyżur dla studentów: wtorek 19.15-20.00

email: jakub.dabrowski@asp.waw.pl

 

prof. Marek Dzienkiewicz 

dyżur dla studentów: wtorki od 10 30 do 11 30

email: marek.dzienkiewicz@asp.waw.pl

 

dr Paweł Ignaczak

dyżur dla studentów – poniedziałek: 15.30-16.15

dyżur dla dyplomantów –poniedziałek  17.45-18.30

email: pawel.ignaczak@asp.waw.pl

 

dr Katarzyna Kasia
dyżur dla studentów: piątek 14.00-14.14.45

dyżur dla dyplomantów:piątek 14.45-15.30

email: katarzyna.kasia@asp.waw.pl

 

dr Ewa Kociszewska 

dyżur dla studentów: wtorek 11.15-12.00

dyżur dla dyplomantów: wtorek 12.00-12.45

email: ewa.kociszewska@asp.waw.pl

 

dr Marika Kuźmicz 

dyżur dla studentów: środa: 9.15.-10.00
dyżur dla dyplomantów: środa 10.00-10.45.

email: marika.kuzmicz@asp.waw.pl

 

dr Olaf Kwapis

dyżur dla studentów: poniedziałek: 13.15 – 14.00

dyżur dla dyplomantów: wtorek: 13.15 – 14.00

email: olaf.kwapis@asp.waw.pl

 

dr Ewa Muszyńska 
dyżur dla studentów i dyplomantów: czwartek g. 12 – 13.30 sala 24 (Grafika).

email: ewa.muszynska@asp.waw.pl

 

dr hab. prof. ASP Luiza Nader 

dyżur dla dyplomantów: piątek 12.00-12.45
dyżur  dla studentów: piątek 12.45-13.30

email: luiza.nader@cybis.asp.waw.pl

 

dr Piotr P. Płucienniczak 

dyżur dla dyplomantów: poniedziałek, 16:00 – 16:45

dyżur dla studentów:   poniedziałek 16:45 – 17:30

email: piotr.plucienniczak@asp.waw.pl

 

dr hab. prof. ASP Łukasz Ronduda 

dyżury od 13 listopada 2020 r.

dyżur dla dyplomantów: 8.30 – 9.15

dyżur dla studentów:  9.15 – 10.00

email: lukasz.ronduda@cybis.asp.waw.pl

dr Piotr Słodkowski 

dyżur dla studentów: poniedziałek, 13.00–13.45 

dyżur dla dyplomantów: poniedziałek, 13.45–14.30
email: piotr.slodkowski@cybis.asp.waw.pl

 

dr hab. prof. ASP Jan Sowa 

dyżur dla studentów: czwartek, 10:00-10:45

dyżur dla dyplomantów: czwartek, 10:45-11:30
email: jan.sowa@asp.waw.pl

 

dr Jakub Szreder 

dyżur dla dyplomantów: środy, 14.45 – 15.30
dyżur  dla studentów: środy, 14.00 – 14.45
email: jakub.szreder@asp.waw.pl

 

 
 prof. ASP dr hab. Wojciech Włodarczyk
dyżur dla dyplomantów: czwartek 16.00-16.45
dyżur  dla studentów: czwartek 16.45-17.30

email: wojciech.wlodarczyk@asp.waw.pl

 

mgr Ryszard Zimek

czwartek: 15.00 – 16.00

email: ryszard.zimek@asp.waw.pl

mgr Berenika Zimończyk
dyżur: czwartek g. 12 – 13.30 sala 24 (Grafika).

email: berenika.zimonczyk@asp.waw.pl