Dyżury pracowników Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną

Semestr zimowy 2018/2019

dr Jakub Banasiak (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.06)
dyżur dla studentów: poniedziałek 14.00-14.45
dyżur dla dyplomantów: poniedziałek 14.45-15.15
email: jakub.banasiak@asp.waw.pl

 

prof. ASP dr hab. Waldemar Baraniewski  (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.12)
dyżur dla studentów: środa 16.30-17.15
dyżur dla dyplomantów: środa 17.15-18.00
email: waldemar.baraniewski@asp.waw.pl

 

 dr Filip Burno (pokój 1.10, Biblioteka)
dyżur dla dyplomantów: czwartki 12:00-13:00
dyżur dla studentów: czwartki 14:00-15:00
email: filip.burno@asp.waw.pl

 

dr Jakub Dąbrowski (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.06)

dyżur dla dyplomantów: wtorki 17-17.45, co dwa tygodnie liczone od 9 października
dyżur dla studentów: wtorki 17.45-18.30, co dwa tygodnie liczone od 9 października
email. jakub.dabrowski@asp.waw.pl

 

dr Paweł Ignaczak (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.16)
dyżur dla studentów – poniedziałek 17.45-18.45
dyżur dla dyplomantów – środa: 15.30-16.00
email: pawel.ignaczak@asp.waw.pl

 

dr Katarzyna Kasia (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, sala 1.07)
dyżur dla studentów: poniedziałek, 16:00 – 16:45,
dyżur dla dyplomantów: poniedziałek, 16:45 – 17:30,
email: katarzyna.kasia@asp.waw.pl

 

dr Ewa Kociszewska (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, sala 1.16)
dyżur dla studentów: środa, 12:30-13:00
dyżur dla dyplomantów: środa, 13:00-13:30
email: ewa.kociszewska@asp.waw.pl

 

prof. Eugeniusz Cezary Król (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)
dyżur dla studentów: wtorek, godz. 15.30-16.30.
dyżur dla dyplomantów: środa godz. 13.00-14.00.
email: eugeniusz.krol@asp.waw.pl

 

dr Marika Kuźmicz (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, sala 1.06)

dyżur dla studentów: wtorek 11:30-12:30
dyżur dla dyplomantów: środa 13:00 – 14:00
email: marika.kuzmicz@asp.waw.pl

 

dr Olaf Kwapis (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.12)

dyżur dla studentów: czwartki 15:00 – 16:00
dyżur dla dyplomantów:  środy 15:00 – 16:00
email: olaf.kwapis@asp.waw.pl

 

dr Ewa Muszyńska  (Krakowskie Przedmieście 5)
dyżur dla dyplomantów: czwartek 16.00-16.45
dyżur  dla studentów:czwartek 16.45-17.30
email: ewa.muszynska@asp.waw.pl

 

dr Luiza Nader (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.12)
dyżur dla dyplomantów: poniedziałek 13.00 do 13.45
dyżur  dla studentów: poniedziałek 13.45-14.30
email: luiza.nader@cybis.asp.waw.pl

 

dr Piotr P. Płucienniczak (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)
Dyżur dla dyplomantów: wtorek, 12.00 – 12.45
Dyżur dla studentów: wtorek, 13.00 – 13.45
email: piotr.plucienniczak@asp.waw.pl

 

dr Łukasz Ronduda (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)
dyżur dla dyplomantów: piątki, godz. 16.30 – 17.15
dyżur  dla studentów: piątki, godz. 17.15 – 18.30
email: lukasz.ronduda@cybis.asp.waw.pl

 

dr Piotr Słodkowski (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.06)
dyżur dla studentów – piątek 14.30–15.15
dyżur dla dyplomantów – piątek 15.15–16.00
email: piotr.slodkowski@asp.waw.pl

 

dr hab. Jan Sowa (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)
dyżur dla studentów – wtorek, 14:00 – 14:45
dyżur dla dyplomantów – wtorek, 14:45 – 15:30
email: jan.sowa@asp.waw.pl

 

dr Jakub Szreder (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)
dyżur dla dyplomantów:  środa 13.00 – 13.45
dyżur  dla studentów: środa 13.45 – 14.30
email: jakub.szreder@asp.waw.pl

 

dr Karolina Thel (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)
w październiku – 8, 18 i 23.10.2018 w godz. 14.30-16.00 (14.30-15.15 dla dyplomantów, 15.15-16.00 dla studentów)
od listopada – wtorki 12.15-13.45 (12.15-13.00 dla dyplomantów, 13.13.45 dla studentów)
email: karolina.thel@asp.waw.pl

 
 prof. ASP dr hab. Wojciech Włodarczyk (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.04)
dyżur dla dyplomantów: czwartek godz. 14.00-14.45
dyżur  dla studentów:14.45-15.30
email: wojciech.wlodarczyk@asp.waw.pl

 

dr hab. Jan Stanisław Wojciechowski  (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)
dyżur dla studentów – środa godz. 15.00 – 15.45
dyżur dla dyplomantów –środa godz. 15.45 – 16.30
email: jan.wojciechowski@asp.waw.pl

 

mgr Ryszard Zimek
czwartek 15.30 – 16.30
email: ryszard.zimek@asp.waw.pl

 

mgr Berenika Zimończyk (SJO, Krakowskie Przedmieście 5)
dyżur: czwartek 14.00 – 16.00
email: berenika.zimonczyk@asp.waw.pl

 

 

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2018

Korzystamy z technologii ciasteczek. Przeglądając naszą stronę zgadasz się na używanie ich. Polityka cookies.Rozumiem