Dyżury pracowników Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną

W czasie sesji egzaminacyjnej oraz przerwy międzysemestralnej dyżury pracowników są zawieszone.

Semestr letni 2018/2019

 

dr Jakub Banasiak (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.06)
dyżur dla studentów: poniedziałek, 14-14:45
dyżur dla dyplomantów: poniedziałek, 14:45-15:30
email: jakub.banasiak@asp.waw.pl

 

prof. ASP dr hab. Waldemar Baraniewski  (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.12)
dyżur dla studentów: poniedziałki, godz. 11.30 – 12.15
dyżur dla dyplomantów poniedziałki godz. 12.15 – 13.00
email: waldemar.baraniewski@asp.waw.pl

 

 dr Filip Burno (pokój 1.10, Biblioteka)
dyżur dla dyplomantów: czwartek 13:00-14:00
dyżur dla studentów:  czwartek 14:30-15:30
email: filip.burno@asp.waw.pl

 

dr Jakub Dąbrowski (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.06)
dyżur dla dyplomantów: wtorki 15.30-16.15
dyżur dla studentów: wtorki 16.15-17.00
dyżury odbywają się z reguły co 2 tygodnie, dokładne terminy:
19 lutego, 5 marca, 19 marca, 2 kwietnia, 16 kwietnia, 14 maja, 21 maja, 28 maja
email. jakub.dabrowski@asp.waw.pl

 

dr Paweł Ignaczak (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.16)
dyżur dla studentów: poniedziałek, godz. 17.45-18.15
dyżur dla dyplomantów: środa, godz. 13.00-14.00
email: pawel.ignaczak@asp.waw.pl

 

dr Katarzyna Kasia (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, sala 1.07)
dyżur dla studentów: poniedziałki, godz. 12.00 – 12.45
dyżur dla dyplomantów: poniedziałki, godz. 12.45 – 13.30
email: katarzyna.kasia@asp.waw.pl

 

dr Ewa Kociszewska (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.16)
dyżur dla studentów: wtorek, 12:30-13:15
dyżur dla dyplomantów: piątek, 12:30-13:15
email: ewa.kociszewska@asp.waw.pl

 

prof. Eugeniusz Cezary Król (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)
dyżur dla studentów – wtorki godz. 17-18
dyżur dla dyplomantów – środa godz. 16-17
email: eugeniusz.krol@asp.waw.pl

 

dr Marika Kuźmicz (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, sala 1.06)
dyżur dla studentów: wtorek 16.45.-17.15.
dyżur dla dyplomantów:wtorek 17.15-18.00
email: marika.kuzmicz@asp.waw.pl

 

dr Olaf Kwapis (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.16)

dyżur dla studentów: środa 13.00 do 13.45
dyżur dla dyplomantów: środa 15.40 do 16.15
email: olaf.kwapis@asp.waw.pl

 

dr Ewa Muszyńska  (Krakowskie Przedmieście 5)
dyżur dla dyplomantów: czwartek 16.00 -16.45
dyżur  dla studentów:16.45 -17.30
email: ewa.muszynska@asp.waw.pl

 

dr Luiza Nader (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.12)
dyżur dla dyplomantów: wtorek g. 12.15-13.00
dyżur  dla studentów: wtorek g.13.00-13.45
Uprzejmie proszę o zgłoszenia mailowe.
email: luiza.nader@cybis.asp.waw.pl

 

dr Piotr P. Płucienniczak (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)
dyżur dla dyplomantów: wtorki, 13:30-14:30
dyżur dla studentów: wtorki, 14:30-15:30
email: piotr.plucienniczak@asp.waw.pl

 

dr Łukasz Ronduda (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.16)
dyżur: piątki, godz 16.30 -17.30
email: lukasz.ronduda@cybis.asp.waw.pl

 

dr Piotr Słodkowski (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.06)
dyżur dla studentów –wtorek 16.30-17.15
dyżur dla dyplomantów – wtorek 17.15-18.00
email: piotr.slodkowski@asp.waw.pl

 

dr hab. Jan Sowa (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)
dyżur dla studentów – piątki, 10:30 – 11:15
dyżur dla dyplomantów –piątki, 11:15 – 12:00
email: jan.sowa@asp.waw.pl

 

dr Jakub Szreder (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)
dyżur dla dyplomantów: środa 13.00-13.45
dyżur  dla studentów: środa 13.45-14.30

email: jakub.szreder@asp.waw.pl

Harmonogram dyżurów:

08.05.2019 – odwołany z racji na wyjazd badawczy

15.05.2019 –  13.00 – 14.30

22.05.2019 – 13.00 – 14.30

29.05 – odwołany z racji na wyjazd badawczy

05.06.2019 – 13.00 – 14.30

 

dr Karolina Thel (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)
dyżur dla dyplomantów: czwartek 17.15-18.00
dyżur  dla studentów: czwartek 18.00-18.45
email: karolina.thel@asp.waw.pl

 
 prof. ASP dr hab. Wojciech Włodarczyk (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.04)
dyżur dla dyplomantów: czwartek godz. 14.00-14.45
dyżur  dla studentów:14.45-15.30
email: wojciech.wlodarczyk@asp.waw.pl

 

dr hab. Jan Stanisław Wojciechowski  (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)
dyżur dla studentów – środa 16.00-16.45
dyżur dla dyplomantów –środa 16.45-17.30
email: jan.wojciechowski@asp.waw.pl

 

mgr Ryszard Zimek (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.09)
czwartek 15.30 – 16.30
email: ryszard.zimek@asp.waw.pl

 

mgr Berenika Zimończyk (SJO, Krakowskie Przedmieście 5)
dyżur: czwartek 15.00-17.30
email: berenika.zimonczyk@asp.waw.pl