Dyżury pracowników Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną

W czasie trwania sesji egzaminacyjnej dyżury się nie odbywają.

Dyżury w semestrze letnim 2019/2020

dr Jakub Banasiak (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.06)
dyżur dla studentów: poniedziałek 12:00–12:45, 

dyżur dla dyplomantów: piątek 12:45–13:30, 

email: jakub.banasiak@asp.waw.pl

 

prof. ASP dr hab. Waldemar Baraniewski  (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.12)

 email: waldemar.baraniewski@asp.waw.pl

 

 dr Filip Burno (pokój 1.10, Biblioteka)

czwartek, sala 1.10 (Biblioteka)

dyżur dla dyplomantów 12.00-13.00

dyżur dla studentów: 14.00-15.00

email: filip.burno@asp.waw.pl

 

prof. Marek Dzienkiewicz 

dyżur dla studentów: piątek  12.00-13.00

email: marek.dzienkiewicz@asp.waw.pl

 

dr Paweł Ignaczak (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.16)

dla dyplomantów: poniedziałek, 11.15-11.45, sala 1.16

dla studentów: poniedziałek: 13.15-14.15, sala 1.16

email: pawel.ignaczak@asp.waw.pl

 

dr Katarzyna Kasia (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, sala 1.07)
dyżur dla studentów: wtorek 12.00-12.45

dyżur dla dyplomantów:wtorek 12.45-13.30

email: katarzyna.kasia@asp.waw.pl

 

 

dr Ewa Kociszewska (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.16)
dyżur dla studentów: piątek, 17:30–18:15

dyżur dla dyplomantów: piątek, 18:15-19:00

email: ewa.kociszewska@asp.waw.pl

dr Marika Kuźmicz (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, sala 1.06)

dyżur dla studentów i dyplomantów: środa, 9.00-9.45

email: marika.kuzmicz@asp.waw.pl

 

dr Olaf Kwapis (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.16)

dyżur dla studentów: poniedziałek, 17.45 – 18.45

dyżur dla dyplomantów: wtorek, 19.30-20.15

email: olaf.kwapis@asp.waw.pl

 

dr Luiza Nader (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.12)
dyżur dla dyplomantów:

dyżur  dla studentów:

dyżury rozpoczną się od 

Uprzejmie proszę o zgłoszenia mailowe.
email: luiza.nader@cybis.asp.waw.pl

 

dr Piotr P. Płucienniczak (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)

dyżur dla dyplomantów: czwartek, 14:30 – 15:15

dyżur dla studentów: czwartek, 15:15 – 16:00

email: piotr.plucienniczak@asp.waw.pl

 

dr hab. Łukasz Ronduda (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.16)
dyżur dla studentów: piątek 16.15-17.00

dyżur dla dyplomantów 17.00-17.45
email: lukasz.ronduda@cybis.asp.waw.pl

 

dr Piotr Słodkowski (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.12)
dyżur dla studentów –

dyżur dla dyplomantów –

email: piotr.slodkowski@cybis.asp.waw.pl

 

dr hab. Jan Sowa (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)

konsultacje e-mailowe lub osobiste po indywidualnym umówieniu

email: jan.sowa@asp.waw.pl

 

dr Jakub Szreder (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)

dyżur dla dyplomantów: wtorek, 15.00 – 15.45

dyżur  dla studentów: wtorek, 15.45 – 16.30

email: jakub.szreder@asp.waw.pl

 

dr Karolina Thel (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.07)

dyżur dla dyplomantów: czwartek, 17.15-18.00

dyżur  dla studentów: czwartek, 18.00-18.45

Z uwagi na stan zdrowia prośba o wcześniejsze umówienie mailowe.

email: karolina.thel@asp.waw.pl

 

 
 prof. ASP dr hab. Wojciech Włodarczyk (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.04)

dyżur dla studentów i dyplomantów: od 3.03 wtorek godz. 11.00-12.30

 

email: wojciech.wlodarczyk@asp.waw.pl

mgr Ryszard Zimek (Wybrzeże Kościuszkowskie 39, pokój 1.09)
czwartek: 15.00 – 16.00
email: ryszard.zimek@asp.waw.pl